Novinky

Čokoláda

Čokoláda Počet produktů: 22

U nás najdete nejen kvalitní bean-to-bar čokolády vyrobené z kakaových bobů, třtinového cukru či sušeného mléka, ale i jahodové či pomerančové pochoutky oblíbené nejen u našich dětských zákazníků.

Podkategorie

 • Čokoláda tmavá 75%

  Čokoláda "bean to bar" vyrobená přímo z kakaových bobů (75%) a třtinového cukru (25%). Oblíbená u všech milovníků kvalitní hořké čokolády. Vhodná i pro vegany.

  Čokolády jsou jednodruhové, tzn. že kakaové boby použité na výrobu dané tabulky čokolády pochází z jedné oblasti na světě, např. z Guatemaly, z Madagaskaru nebo Ekvádoru.

  V nabídce máme také 3 varianty oříškových čokolád, a to Ekvádor tmavý 75% s praženými poloslanými pistáciemi, praženými kešu a lískovým oříšky. Vše pražené ručně, nasucho bez oleje, do poloslana.

 • Čokoláda mléčná 60%

  Čokoláda mléčná 60% "bean to bar" vyrobená přímo z kakaových bobů, třtinového cukru a sušeného mléka. Čokolády jsou jednodruhové, tzn. že kakaové boby použité na výrobu dané tabulky čokolády pochází z jedné oblasti na světě, např. z Guatemaly, z Madagaskaru nebo Ekvádoru.

 • Čokoláda bílá 40%

  Bílá čokoláda z kakaového másla posypaná kakaovými boby z Ekvádoru.

 • Kakao

  V této kategorii se nachází velmi oblíbené pražené kakaové boby a nealkalizované kakao.

 • Ostatní

  V této sekci nabízíme čokolády pro milovníky všeho sladkého.

  Jahodová pochoutka a bílá čokoláda je posypána kokosem, lyofilizovanými jahody a ostružinami. Pomerančová pochoutka je ozdobena hořkou čokoládou. Mléčná čokoláda obsahuje pekanové oříšky, rozinky a sušenky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 22 položek