Adventní kalendáře

Adventní kalendáře

Adventní kalendáře Počet produktů: 10

Každý rok u nás naleznete originální adventní kalendáře, které pro Vás vyrábíme ručně v našem obchůdku v Kutné Hoře. Můžete si vybrat ze 2 motivů: Betlém a Sobíci. Poté si vyberete náplň. Komu chutná všechno, doporučujeme náš adventní kalendář VŠECHNO. Máme ale v nabídce i čokoládový kalendář, kalendář s přírodními oříšky a sušeným ovocem nebo s...

Každý rok u nás naleznete originální adventní kalendáře, které pro Vás vyrábíme ručně v našem obchůdku v Kutné Hoře. Můžete si vybrat ze 2 motivů: Betlém a Sobíci. Poté si vyberete náplň. Komu chutná všechno, doporučujeme náš adventní kalendář VŠECHNO. Máme ale v nabídce i čokoládový kalendář, kalendář s přírodními oříšky a sušeným ovocem nebo s praženými slanými a sladkými oříšky. Pro milovníky kávy také kalendář kávový se zrnky kávy.

Zobrazit

Podkategorie

  • Betlém

    Do rukou se Vám dostává ručně vyráběný adventní kalendář na téma Betlém. Každý rok pro Vás adventní kalendáře ručně připravujeme v našem obchůdku v Kutné Hoře. Letos si můžete vybrat z různých náplní kalendářů. Nejoblíbenější je VŠECHNO (od přírodních, pražených oříšků přes čokolády až k sušenému ovoci a lyofilizovanému ovoci). V závěsu je ČOKOLÁDOVÝ kalendář, kalendář plněný jen PRAŽENÝMI OŘÍŠKY nebo plněný PŘÍRODNÍMI OŘÍŠKY A SUŠENÝM OVOCEM. Pro dospěláky máme také KÁVOVÝ kalendář.

  • Sobíci

    Do rukou se Vám dostává ručně vyráběný adventní kalendář SOBÍCI. Ručně malovaný v našem obchůdku v Kutné Hoře. Letos si můžete vybrat z různých náplní kalendářů. Nejoblíbenější je VŠECHNO (od přírodních, pražených oříšků přes čokolády až k sušenému ovoci a lyofilizovanému ovoci). V závěsu je ČOKOLÁDOVÝ kalendář, kalendář plněný jen PRAŽENÝMI OŘÍŠKY nebo plněný PŘÍRODNÍMI OŘÍŠKY A SUŠENÝM OVOCEM. Pro dospěláky máme také KÁVOVÝ kalendář.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek