Oříškové a čokoládové balíčky

Oříškové a čokoládové balíčky Počet produktů: 7

Přírodní oříšky, pražené oříšky nebo čokolády. To vše dokážeme zabalit a vytvořit hodnotný a chutný dárek. Navíc si ke každému dárku můžete vybrat visačku, kterou k němu přiložíme. Zvolit můžete "všechno nejlepší", "jen tak", mamince, dědečkovi, babičce nebo tatínkovi.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
 • 30 Kč

  Oříšky do kapsy se hodí tak akorát na svačinu nebo jako malý dárek. Tato varianta je plná oříšků pražených v cukru a skořici. Jsou jemně sladké a byt vám provoní po Vánocích. Pytlíčky jsou tématicky ozdobeny podle ročního období a svátků. Před Vánocemi budou mít vánoční motiv, na jaře budou vládnout Velikonoce, v létě motiv dovolené atd.

 • 30 Kč

  Oříšky do kapsy se hodí tak akorát na svačinu nebo jako malý dárek. Tato varianta je plná oříšků pražených v soli. Obsahuje také oříšky s příchutí. Schválně jakou příchuť jsme do pytlíčku vložili právě vám? Pytlíčky jsou tématicky ozdobeny podle ročního období a svátků. Před Vánocemi budou mít vánoční motiv, na jaře budou vládnout Velikonoce, v létě...

 • 200 Kč

  Dárkové balení pražených ořechů a semen "VŠECHNO" obsahuje pražené poloslané oříšky a semena a pražené ochucené oříšky. Těšit se můžete na cibulovo-levandulové mandle, zaatar mandle, chilli kešu, sýrové kešu nebo mátové kešu. Ořechy pražíme vždy čerstvé a bez oleje. Díky stoleté rodinné tradici pražení jsme schopni zaručit jejich jedinečnou chuť a...

 • 200 Kč

  Dárkové balení lámaných čokolád obsahuje mléčnou čokoládu s pekany a rozinkami, bílou čokoládu s jahody, jahodovou pochoutku a pomerančovou pochoutku. Ideální dárek, který bude potěší všechny milovníky sladkých čokolád. Navíc vypadá neodolatelně.

 • 200 Kč

  Dárkové balení přírodních oříšků a sušeného ovoce. Dopřejte sobě a svým blízkým zdravé mlsání té nejvyšší kvality. Jak oříšky tak sušené ovoce pro vás pečlivě vybíráme. Naše ořechy patří k těm největším velikostem ořechů z celého světa. Výběrové máme i sušené ovoce, kde je většina druhů k dostání v bio kvalitě.

 • 200 Kč

  Dárkové balení pražených ochucených mandlí a kešu ořechů. Obdarovat jim můžete milovníky jedinečných chutí a vůní. V balíčku ochutnáte chilli kešu, mátové kešu, sýrové kešu, zaatar mandle, cibulovo-levandulové mandle, kari a BBQ mandle. Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou chuť a křupavost.

 • 200 Kč

  Dárkové balení pražených poloslaných mandlí, kešu ořechů a pistácií. Pokud si nevíte rady, jaké pražené oříšky vybrat pro sebe nebo své milované, tento balíček bude ideálním řešením. Navíc si můžete zvolit z různých velikostí. Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou jemně slanou chuť a jsou krásně křupavé.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek