Dárky

Dárky Počet produktů: 18

Jedlé dárky jsou sázkou na jistotu mezi dětmi i dospělými. Možná největší radost uděláte dárkovým poukazem, díky kterému si u nás obdarovaný může vybrat, co mu bude nejvíc chutnat a vonět. Velmi oblíbené jsou pak naše oříškové bonboniéry, které prodáváme ve slané, sladko-slané nebo variantě s přírodními oříšky a sušeným ovocem.

Jedlé dárky jsou sázkou na jistotu mezi dětmi i dospělými. Možná největší radost uděláte dárkovým poukazem, díky kterému si u nás obdarovaný může vybrat, co mu bude nejvíc chutnat a vonět. Velmi oblíbené jsou pak naše oříškové bonboniéry, které prodáváme ve slané, sladko-slané nebo variantě s přírodními oříšky a sušeným ovocem.

Zobrazit

Podkategorie

 • Advent a Mikuláš

  Jedlé dárky jsou sázkou na jistotu mezi dětmi i dospělými. A to platí hlavně na Mikuláše a Vánoce. U nás naleznete originální ručně vyráběné adventní kalendáře, malé a velké mikulášské a vánoční balení.

 • Oříšky ve skle

  Křupavé dárky zabalené do skla. Vybrat si můžete mezi výběrovými ochucenými oříšky, poloslanými oříšky, směsí přírodních oříšků, směsi jemně sladkých skořicových oříšků nebo oblíbené směsi "Všechno" pro ty, co si nedookáží vybrat.

 • Oříškové bonboniéry a...

  Jedlé dárky potěší každého. Nákupem jedné z naší oříškové bonboniéry se rozhodně nespletete. Máme totiž více variant. Pro příznivce přírodních oříšků zvolte bonboniéru s přírodními oříšky a sušeným ovocem. Milovníkům našich pražených slaných oříšků doporučujeme slanou bonboniéru. Pokud váháte a nevíte, jaké oříšky vám chutnají, vyberte sladko-slanou bonboniéru.

 • Oříškové a čokoládové...

  Přírodní oříšky, pražené oříšky nebo čokolády. To vše dokážeme zabalit a vytvořit hodnotný a chutný dárek. Navíc si ke každému dárku můžete vybrat visačku, kterou k němu přiložíme. Zvolit můžete "všechno nejlepší", "jen tak", mamince, dědečkovi, babičce nebo tatínkovi.

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
 • 30 Kč

  Oříšky do kapsy se hodí tak akorát na svačinu nebo jako malý dárek. Tato varianta je plná oříšků pražených v cukru a skořici. Jsou jemně sladké a byt vám provoní po Vánocích. Pytlíčky jsou tématicky ozdobeny podle ročního období a svátků. Před Vánocemi budou mít vánoční motiv, na jaře budou vládnout Velikonoce, v létě motiv dovolené atd.

 • 30 Kč

  Oříšky do kapsy se hodí tak akorát na svačinu nebo jako malý dárek. Tato varianta je plná oříšků pražených v soli. Obsahuje také oříšky s příchutí. Schválně jakou příchuť jsme do pytlíčku vložili právě vám? Pytlíčky jsou tématicky ozdobeny podle ročního období a svátků. Před Vánocemi budou mít vánoční motiv, na jaře budou vládnout Velikonoce, v létě...

 • 115 Kč

  Dárkové balení skořicových mandlí, kešu a lískových oříšků ve skle.Vybrat si  můžete ze 3 velikostí sklenic plných skořicových oříšků o hmotnosti 150 g, 200 g nebo 360 g. Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou chuť a křupavost.

 • 155 Kč

  Dárkové balení směsi VŠECHNO ve skle. Vybrat si  můžete ze 3 velikostí sklenic plnýchpražených oříšků a semen všeho druhu o hmotnosti 160 g, 210 g nebo 350 g. Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou chuť a křupavost.

 • 170 Kč

  Dárkové balení ochucených oříšků ve skle Vybrat si můžete ze 3 velikostí sklenic plných poloslaných oříšků o hmotnosti 160 g, 220 g nebo 380g. Ve sklenici ochutnáte mimo jiné chilli nebo mátové kešu, zaatar nebo cibulovo-levandulové mandle. Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou chuť a křupavost.

 • 170 Kč

  Výběr těch nejlepších jemně slaných kešu, mandlí a pistácií. Prémiové balení poloslaných oříšků ve skle. Vybrat si můžete ze 3 velikostí sklenic plných poloslaných oříšků o hmotnosti 150 g, 200 g nebo 350 g.

 • 160 Kč

  Dárkové balení přírodních oříšků ve skle Dopřejte sobě a svým blízkým zdravé mlsání té nejvyšší kvality. Vybrat si  můžete ze 3 velikostí sklenic obsahující směs přírodních oříšků o homostnosti 160, 220 nebo 340 g.

 • 200 Kč

  Dárkové balení pražených ořechů a semen "VŠECHNO" obsahuje pražené poloslané oříšky a semena a pražené ochucené oříšky. Těšit se můžete na cibulovo-levandulové mandle, zaatar mandle, chilli kešu, sýrové kešu nebo mátové kešu. Ořechy pražíme vždy čerstvé a bez oleje. Díky stoleté rodinné tradici pražení jsme schopni zaručit jejich jedinečnou chuť a...

 • 200 Kč

  Dárkové balení lámaných čokolád obsahuje mléčnou čokoládu s pekany a rozinkami, bílou čokoládu s jahody, jahodovou pochoutku a pomerančovou pochoutku. Ideální dárek, který bude potěší všechny milovníky sladkých čokolád. Navíc vypadá neodolatelně.

 • 200 Kč

  Dárkové balení přírodních oříšků a sušeného ovoce. Dopřejte sobě a svým blízkým zdravé mlsání té nejvyšší kvality. Jak oříšky tak sušené ovoce pro vás pečlivě vybíráme. Naše ořechy patří k těm největším velikostem ořechů z celého světa. Výběrové máme i sušené ovoce, kde je většina druhů k dostání v bio kvalitě.

 • 200 Kč

  Dárkové balení pražených ochucených mandlí a kešu ořechů. Obdarovat jim můžete milovníky jedinečných chutí a vůní. V balíčku ochutnáte chilli kešu, mátové kešu, sýrové kešu, zaatar mandle, cibulovo-levandulové mandle, kari a BBQ mandle. Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou chuť a křupavost.

 • 534 Kč

  Pokud si nevíte rady, čím byste potěšili vaše blízké, touto bonboniérou určitě nezklamete. Je plná zdravého mlsání. Dopřejte sobě a svým blízkým přírodní oříšky a sušené ovoce té nejvyšší kvality. Jak oříšky tak sušené ovoce pro vás pečlivě vybíráme. Naše ořechy patří k těm největším velikostem ořechů z celého světa. Výběrové máme i sušené ovoce, kde je...

 • 999 Kč

  Dárková krabička toho nejlepšího od nás. Rozmazlete své milované výběrovými přírodními oříšky, sušeným ovocem, praženými skořicovými oříšky, jemnými poloslanými oříšky, barevnou čokoládou, skořicí na vánoční pečení, skvělým jemně pikantním růžovým pepřem a čtyřbarevným pepřem. Vše té nejvyšší kvality. Krabička vám navíc zůstane a můžete ji využít na...

 • 499 Kč

  Dárková krabička plná oříšků a sušeného ovoce Dopřejte si to nejlepší od nás. Pochutnáte si na těch největších přírodních oříškách na světě, výběrovém sušeném ovoci, pražených skořicových, poloslaných a ochucených ořískách. Díky rodinné tradici pražení vám dokážeme zaručit jedinečnou chuť a křupavost našich oříšků. Krabička vám navíc zůstane a můžete...

 • 200 Kč

  Dárkové balení pražených poloslaných mandlí, kešu ořechů a pistácií. Pokud si nevíte rady, jaké pražené oříšky vybrat pro sebe nebo své milované, tento balíček bude ideálním řešením. Navíc si můžete zvolit z různých velikostí. Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou jemně slanou chuť a jsou krásně křupavé.

 • 500 Kč

  Ideální řešení, když si nevíte rady s výběrem toho nejkřupavějšího dárku. Dárkové poukazy jsou ideálním dárkem, který potěší každého mlsouna. Hodí se k svátku, narozeninám i na Vánoce. Mají velkou výhodu. Nemusíte se bát, že byste vybrali něco, co by obdarovanému neudělalo radost.

 • 345 Kč

  Pokud se nedokážete rozhodnout, jakou bonboniéru vybrat. Doporučujeme právě tuto sladko-slanou. Bonboniéra potěší milovníky sladkých i slaných oříšků. Krabička obsahuje 200 g skořicových oříšků a 200 g naší slané směsi "VŠECHNO". Název této bonboniéry vymyslel Moud. Doposud ho není schopen právně vyslovit. Přesvědčit se můžete při návštěvě našeho...

 • 375 Kč

  Slaná bonboniéra potěší všechny milovníky pražených slaných oříšků. Originální bonboniéra s naší směsí pražených ořechů a semen "VŠECHNO". Obsahuje naše poloslané oříšky a ochucené oříšky, které jsou pražené v našich vlastních směsí koření. Ořechy pražíme vždy čerstvé a bez oleje. Díky stoleté rodinné tradici pražení jsme schopni zaručit jejich...

Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek