Káva a čaj

Káva a čaj Počet produktů: 17

Kávy jsme v životě ochutnali tolik, že už dokážeme pít jen tu nejlepší. A tu u nás také najdete. Nabízíme jednodruhové kávy medium roast, které nejsou ani hořké, ani kyselé, jemně kyselou brazilskou kávu lehce praženou (light roast), jemně hořkou silnou Brazíli dark roast a naší vlastní směs. Tradiční libanonský bylinkový čaj zhourat s heřmánke...

Kávy jsme v životě ochutnali tolik, že už dokážeme pít jen tu nejlepší. A tu u nás také najdete. Nabízíme jednodruhové kávy medium roast, které nejsou ani hořké, ani kyselé, jemně kyselou brazilskou kávu lehce praženou (light roast), jemně hořkou silnou Brazíli dark roast a naší vlastní směs. Tradiční libanonský bylinkový čaj zhourat s heřmánkem, lípou, růží a ibiškem funguje jako chutná ochrana imunity i jako pomocník při nachlazení.

Zobrazit

Podkategorie

  • Medium roast

    Středně pražená káva, která má chuťově plné tělo, se hodí pro všechny způsoby přípravy kávy. Mezi našimi zrnkovými kávami, které prodáváme ve čtvrt a půl kilových baleních, najdete výběrovou kávu z Columbie, Brazílie, Hondurasu, Guatemaly,Costa Ricy, Keni, Etiopie nebo Indie. Pokud byste měli zájem, můžeme vám kávu i čerstvě namlít.

  • Ostatní

    Kromě středně pražené kávy, kterou najdete tady, nabízíme také kávu tmavě nebo světle praženou a další speciality jako voňavou tureckou kávu s kardamonem nebo naši vlastní tajnou směs Čáry máry.

  • Čaje a bylinky

    Tradiční libanonský bylinkový čaj zhourat s heřmánkem, lípou, růží a ibiškem funguje jako chutná ochrana imunity i jako pomocník při nachlazení.

Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 17 z 17 položek