Právě jsme spustili předprodej Adventních kalendářů. Vyberte si ten svůj.

Zavřít
Sušené ovoce

Sušené ovoce Počet produktů: 10

Naše sušené ovoce je sladké tak akorát a žádný přidaný cukr mu k tomu nepomohl. Najdete u nás datle, fíky, borůvky, mango, ananas, banány, broskve a meruňky. Sušený ananas, mango a banány si zákazníci oblíbili nejvíce. Nejzdravější je sušené ovoce sušené přímo na slunci, z naší nabídky to jsou fíky, borůvky, mango, banány i ananas.

Naše meruňk...

Naše sušené ovoce je sladké tak akorát a žádný přidaný cukr mu k tomu nepomohl. Najdete u nás datle, fíky, borůvky, mango, ananas, banány, broskve a meruňky. Sušený ananas, mango a banány si zákazníci oblíbili nejvíce. Nejzdravější je sušené ovoce sušené přímo na slunci, z naší nabídky to jsou fíky, borůvky, mango, banány i ananas.

Naše meruňky jsou sířené, proto je doporučujeme před snědením opláchnout ve vodě

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • 60 Kč

  Načerpat energii můžete různě. My doporučujeme datlovo-oříškové koule vyrobené jen z těch nejlepších surovin. Vyrábíme je každý týden vždy čerstvé. Díky tomu jsou krásně šťavnaté a křupavé. Pozor, vzniká na nich závislost! MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

 • 116 Kč

  Čerstvě sušené mango voňavé po španělském slunci. Lahodné, sladké a zároveň jemně kyselé. Nesířené a nedoslazované. Vybíráme pro vás jen to nejkvalitnější sušené ovoce. Naše mango je v bio kvalitě, tzn. je sušené při max. 40°C. Tento šetrný způsob úpravy zachovává všechny minerály a vitamíny. 

 • 120 Kč

  Dopřejte si borůvky po celý rok. Naše borůvky jsou sušené na španělském slunci. Nedoslazované a nesířené. Jsou v bio kvalitě, tzn. sušené při max. 40°C. Tento šetrný způsob úpravy zachovává všechny minerály a vitamíny. Vybíráme pro vás jen to nejkvalitnější sušené ovoce.

 • 98 Kč

  Netradiční sladká mňamka. Naše broskve jsou sušené na španělském slunci. Jsou nedoslazované, přesto jsou příjemně sladké. Naše broskve jsou v bio kvalitě, tzn. jsou sušené při max. 40°C. Tento šetrný způsob úpravy zachovává všechny minerály a vitamíny. Vybíráme pro vás jen to nejkvalitnější sušené ovoce.

 • 98 Kč

  Šťavnatý a slaďoučký banán ze slunečného Španělska. Vybíráme pro vás jen to nejkvalitnější sušené ovoce. Naše banány jsou v bio kvalitě, tzn. jsou sušené při max. 40°C. Tento šetrný způsob úpravy zachovává všechny minerály a vitamíny. Bez přidaného cukru. Je tedy ideální svačinkou pro malé i velké milovníky banánů.

 • 106 Kč

  Skladký krasavec ze Španělska Vybíráme pro vás jen to nejkvalitnější sušené ovoce. Náš ananas je v bio kvalitě, tzn. je sušený při max. 40°C. Tento šetrný způsob úpravy zachovává všechny minerály a vitamíny. Ananas je proto krásně vláčný a skladký.

 • 75 Kč

  Nejsou sice tak šťavnaté jako naše datle mejdool, jsou ale příjemně sladké a lahodné. Moud je má úplně nejraději ze všech datlí. A on jich ochutnal již opravdu mnoho. Skvělá svačinka, která dodá energii, vitamíny a minerály. Ne nadarmo se v arabských zemích říká: " Tři datle denně tělu dodají potřebné množství minerálů a vitamínů."

 • 119 Kč

  Naše datle mejdool jsou velké, měkké, šťavnaté a lahodné. Prostě jedinečné. Svou velikostí a chutí patří do nejvyšší třídy datlí na celé světě. Skvělá svačinka, která dodá energii, vitamíny a minerály. Ne nadarmo se v arabských zemích říká: " Tři datle denně tělu dodají potřebné množství minerálů a vitamínů." My je rádi používáme do dezertů. Vyrábíme...

 • 65 Kč

  Fíky sušené na španělském slunci. Jsou slaďoučké a šťavnaté. Prostě dokonalé. Neobsahují žádný přidaný cukr. Jsou obalené v rýžové  mouce, aby se k sobě nelepili. Pokud hledáte zdravé mlsání, jsou tyto fíky ideální volbou.

 • 65 Kč

  Šťavnaté a sladké. Prostě k nakousnutí! Před použitím doporučujeme opláchnout horkou vodou. Poté vám již nic nebrání se do meruněk zakousnout. Nebudete litovat, jsou výborné.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek