E-shop V této kategorii není žádné zboží.

Vítejte na našem e-shopu plným dobrot, které pro Vás s láskou nejen vybíráme, ale i pražíme. V naší nabídce naleznete ořísky pražené na sucho bez oleje, přírodní nepražené oříšky, prémiové sušené ovoce, kvalitní kávu či čokoládu.

Podkategorie

 • Oříšky

  Vybíráme nejkvalitnější oříšky z celého světa a denně je pražíme na sucho bez oleje v našem pražském obchodě na Žižkově. Najdete u nás oříšky přírodní, poloslané pražené pouze v soli a mnoho ochucených variant jako např. zaatar mandle, mátové kešu nebo skořicové oříšky. Unikátní směsi koření si mícháme sami.

 • Datle

  Sladké pokušení z dalekého východu. V nabídce máme prémiové datle mejdool a datle khodari.

  Naše datle mejdool je jedna z největších datlí na světě. Je šťavnatá a slaďoučká. Doplní vám energii na celý den.

  Datle khodari je sladká, strukturou pevnější než datle mejdool. Lze ji využít i na pečení. Ideální je v kombinaci s našemi poloslanými oříšky.

 • Sušené ovoce

  Naše sušené ovoce je sladké tak akorát a žádný přidaný cukr mu k tomu nepomohl. Najdete u nás datle, fíky, borůvky, mango, ananas, banány, broskve a meruňky. Sušený ananas, mango a banány si zákazníci oblíbili nejvíce. Nejzdravější je sušené ovoce sušené přímo na slunci, z naší nabídky to jsou fíky, borůvky, mango, banány i ananas.

  Naše meruňky jsou sířené, proto je doporučujeme před snědením opláchnout ve vodě

 • Čokoláda

  Čokoládu a její předky v podobě kakaových bobů a pravého kakaa nabízíme jen v té nejvyšší kvalitě. Najdete u nás jednodruhové bean to bar čokolády, v tmavé verzi vhodné i pro vegany, dále jahodové či pomerančové pochoutky, oříšky v čokoládě nebo belgickou čokoládu určenou k vaření a k výrobě horké čokolády v sychravém počasí.

 • Káva a čaj

  Kávy jsme v životě ochutnali tolik, že už dokážeme pít jen tu nejlepší. A tu u nás také najdete. Nabízíme jednodruhové kávy medium roast, které nejsou ani hořké, ani kyselé, jemně kyselou brazilskou kávu lehce praženou (light roast), jemně hořkou silnou Brazíli dark roast a naší vlastní směs. Tradiční libanonský bylinkový čaj zhourat s heřmánkem, lípou, růží a ibiškem funguje jako chutná ochrana imunity i jako pomocník při nachlazení.

 • Koření

  Naše koření z různých koutů světa sami používáme ve svojí kuchyni. Vyzkoušet ho můžete mimo jiné v našich ochucených pražených oříšcích (kari, zaatar, chilli, cibule, levandule, skořice) nebo v bistru Můj falafel, které je připojeno k našemu obchodu v Praze na Žižkově. Tam pro vás také mícháme dvě vlastní směsi – zaatar a sedmero koření. Ostatní koření jsou kromě kari jednodruhová.

 • Dárky

  Jedlé dárky jsou sázkou na jistotu mezi dětmi i dospělými. Možná největší radost uděláte dárkovým poukazem, díky kterému si u nás obdarovaný může vybrat, co mu bude nejvíc chutnat a vonět. Velmi oblíbené jsou pak naše oříškové bonboniéry, které prodáváme ve slané, sladko-slané nebo variantě s přírodními oříšky a sušeným ovocem.

 • Džemy

  V našich sklenicích s džemem se neukrývají žádné konzervanty či barviva. Džemy jsou vyráběny ručně, některé bez přidaného cukru, jiné slazené s 20 % cukru a 80 % ovoce. Kromě klasických džemů slazených i neslazených (jahoda, meruňka, malina, borůvka, černý rybíz nebo broskev) doporučujeme náš speciál – lesní ovoce slazené čekankovým sirupem.