E-shop V této kategorii není žádné zboží.

Vítejte na našem e-shopu plným dobrot, které pro Vás s láskou nejen vybíráme, ale i pražíme. V naší nabídce naleznete ořísky pražené na sucho bez oleje, přírodní nepražené oříšky, prémiové sušené ovoce, kvalitní kávu či čokoládu.

Podkategorie

 • Oříšky

  Oříšky pro Vás vybíráme jen ty nejkvalitnější přírodní oříšky. Poté je pražíme nasucho bez oleje. Každý mlsoun si přijde na své. V naší nabídce naleznete poloslané oříšky, pražené pouze v soli, ochucené oříšky jako zaatar mandle, mátové kešu a další nebo skořicové sladké oříšky.

 • Datle

  Sladké pokušení z dalekého východu. V nabídce máme prémiové datle mejdool a datle khodari.

  Naše datle mejdool je jedna z největších datlí na světě. Je šťavnatá a slaďoučká. Doplní vám energii na celý den.

  Datle khodari je sladká, strukturou pevnější než datle mejdool. Lze ji využít i na pečení. Ideální je v kombinaci s našemi poloslanými oříšky.

 • Sušené ovoce

  Kromě datlí u nás můžete ochutnat mango, fíky, rozinky, sušený ananas, sušené banány a meruňky. Ovoce neobsahuje žádný přidaný cukr.

  Sušený ananas, banánky, mango, fíky a rozinky jsou sušené přímo na slunci. Nejsou nijak doslazované ani sířené. Maminky proto často volí jako zdravou svačinku pro své děti. Nejoblíbenějším sušeným ovocem je bezkonkurenčně náš sušený ananas a baby banán.

  Naše meruňky jsou sířené, proto je doporučujeme před použitím opláchnout ve vodě.

 • Čokoláda

  U nás najdete nejen kvalitní bean-to-bar čokolády vyrobené z kakaových bobů, třtinového cukru či sušeného mléka, ale i jahodové či pomerančové pochoutky oblíbené nejen u našich dětských zákazníků.

 • Káva

  Máme rádi dobrou kávu, ani ne kyselou, ani ne hořkou. Nabízíme proto jak jednodruhové kávy balené po 250 g nebo 500 g, tak i naše vlastní směsi.

 • Koření

  Jako novinku vám přinášíme kategorii koření. Všechno nabízené koření sami používáme, ať už při pražení oříšků (kari, zaatar, chilli, cibule, levandule, skořice), v našem bistru Mujfalafel (cibule, česnek, hřebíček, pepř, koriandr, muškátový oříšek a další) nebo u nás doma při vaření. Koření je převážně jednodruhové kromě 2 našich směsí, a to zaatar a sedmero koření.

 • Čaje

  Bylinkové čaje se mohou pít po celý den. Náš čaj zhourat doporučujeme při jakékoliv viróze a nachlazení.

 • Dárky

  Zabalíme Vám jako dárek úplně cokoliv. Oblíbeným dárkem jsou naše oříškové bonboniéry, které mohou být buď naslano nebo slano-sladké.

 • Džemy

  Také si bez džemu nedokážete představit palačinky nebo vánoční cukroví?

  Naše džemy jsou vyráběny ručně bez použití chemie (konzervantů, barviv aj). Mají vysoký podíl ovoce.

  V sekci džemy bez cukru najdete například džem malinový, borůvkový, jahodový či broskový všechny tvořené ze 100% ovocem. V kategorii džemy s cukrem jsou stálice jako jahoda, meruňka, borůvka, červený rybíz či malina vyrobené z 80% z ovoce a 20% cukru. Specialitou je džem z lesního ovoce a čekankového sirupu, který je také úplně božský.