Guatemala SHB EP Rainforrest MEDIUM Zobrazit větší

Guatemala SHB EP Rainforrest MEDIUM

Káva Guatemala SHB EP Rainforrest je káva s charakteristickou sladkostí doplněnou o příjemné tony ovocné kyselinky s příjemnou čokoládovou dochutí.

Chuť kávy je ovlivněna výbornými podnebnými podmínkami vzhledem k různým nadmořským výškám a pohořím sopečného původu, které dodávají této kávě jedinečnou chuť.

Více informací

235 Kč s DPH

  • 250 g
  • 500 g

Přidat na seznam přání

Guatemala si získala výbornou pověst ve světě kávy díky množství různých druhů, které se zde pěstují. Guatemala SHB EP pochází ze severní a centrální vysočiny a je pěstována v nadmořských výškách nad 1350 m.n.m. (Strictly Hard Bean). Ne náhodou je guatemalská káva exportním artiklem číslo jedna. Vypěstovaná káva prochází ručním tříděním (European Preparation), kdy se z kávy ručně odstraňují defektní či jinak nevyhovující zrna.

Tato vyvážená káva má čokoládové aroma, střední tělo a v chuti cítíme jemnou kyselinku s ovocnou dochutí. Chuť kávy je ovlivněna výbornými podnebnými podmínkami vzhledem k různým nadmořským výškám a pohořím sopečného původu, které dodávají této kávě jedinečnou chuť.

Složení: středně pražená zrnková káva (arabica).

Minimální trvanlivost: 6 měsíců

Uchovávejte při teplotě do 20°C. Po otevření rychle spotřebujte.

Distributor: Al Andalous s.r.o., Roháčova 145/14, 130 00 Praha 3

8 dalších produktů ve stejné kategorii: