Pražené kešu sýrové Zobrazit větší

Pražené kešu sýrové

Když se kešu snoubí se sýrem vznikne neodolatelné sýrové kešu.

Sýrové kešu má výraznou sýrovou chuť. Díky níž se řadí mezi naše bestsellery.

Spolu s dalšími praženými oříšky by nemělo chybět na žádné oslavě. Doporučujeme ho ale i jen tak na večerní zobání k vínku či pivku.

Více informací

94 Kč s DPH

  • 100 g
  • 250 g
  • 500 g
  • 1 kg

Přidat na seznam přání

Vybíráme pro vás pouze ty nejkvalitnější kešu ořechy, které poté pražíme ručně bez oleje dle stoleté tradice Moudova dědečka.

Složení: kešu, směs sýr /aromatická směs typu cheddar (58%)(syrovátka, tavený sýr, kvasničný extrakt, aroma), jedlá sůl (max. 16%), kukuřičná mouka, laktóza, kvasničný extrakt, sýrové aroma (zvýrazňovač chuti: E621), zvýrazňovač chuti: E631, E627 (2%), extrakt koření (paprika), rostlinný olej (řepkový), protispékavá látka: E551 (1%)/, sůl, glucidex 19 /maltodextrin/, mandle, arašídy, lískové ořechy, pistácie a vlašské ořechy

Minimální trvanlivost: 4 měsíce

Skladování: Nevystavujte přímým slunečním paprskům. Skladujte na suchém a chladném místě (nejlépe při teplotě do 20° C a při relativní vlhkosti vzduchu do 65 %).

Pražíme oříšky každý den vždy čerstvé. Abychom zaručili jejich jedinečnou chuť a křupavost, pražené oříšky zasíláme zavakuované. Doporučujeme je ale schroupat ideálně do 5 dnů po otevření pytlíčku. Pokud byste chtěli prodloužit jejich trvanlivost, uchovávejte je v chladu v uzavřené nádobě.

Značka: Al Andalous

9 dalších produktů ve stejné kategorii: