Nejlepším praženým oříškem roku 2021 se stává poloslané kešu.

Zavřít
Mikulášský a Vánoční balíček velký Zobrazit větší

Mikulášský/Vánoční balíček velký

Dárkové balení plné zdravého mlsání.

Látkový pytlík obsahuje 3 balíčky - směs přírodních oříšků a výběrového sušeného ovoce, směs pražených skořicových oříšků a směs pražených poloslaných oříšků.

Na Mikuláše a Vánoce potěší nejen děti, ale i dospěláky.

Oříšky pražíme ručně bez oleje podle rodinné tradice. Díky tomu mají jedinečnou chuť a jsou krásně křupavé.

Více informací

399 Kč s DPH

  • 1 ks
  • 2 ks
  • 3 ks
  • 4 ks
  • 5 ks

Přidat na seznam přání

Červený látkový pytlík obsahuje 3 dárkové balíčky - 1 pytlíček našich poloslaných mandlí, kešu a pistácií, 1 pytlíček skořicových mandlí, kešu a lískových oříšků a 1 balíček přírodních oříšků a sušeného ovoce.

Vybíráme pro vás pouze ty nejkvalitnější ořechy, které poté pražíme ručně bez oleje dle stoleté tradice Moudova dědečka.

Netto hmotnost: 425 g (105 g slané oříšky, 150 g sladké oříšky, 170 g přírodní oříšky a sušené ovoce)

Minimální trvanlivost: 3 měsíce

Skladování: Nevystavujte přímým slunečním paprskům. Skladujte na suchém a chladném místě (nejlépe při teplotě do 20° C a při relativní vlhkosti vzduchu do 65 %).

Pražíme oříšky každý den vždy čerstvé. Abychom zaručili jejich jedinečnou chuť a křupavost, pražené oříšky zasíláme zavakuované. Doporučujeme je ale schroupat ideálně do 5 dnů po otevření pytlíčku. Pokud byste chtěli prodloužit jejich trvanlivost, uchovávejte je v chladu v uzavřené nádobě.

Značka: Al Andalous

Složení směsi přírodních oříšků a sušeného ovoce:mandle, kešu, pistácie, lískové oříšky, para, pekanové ořechy, makadamové ořechy, bio sušený ananas, bio sušený banán, bio sušené mango, bio sušené borůvky, sušené fíky

Složení skořicové směsi: mandle, kešu, lískové oříšky, cukr, skořice, glucidex 19/maltodextrin/, jedlá sůl, arašídy, pistácie

Složení poloslané směsi: kešu, mandle, pistácie, sůl, arašídy, lískové ořechy